Причеп UMS 2052

 Фото №1
 Фото №2
 Фото №3
 Фото №4
 Фото №5

Причепи виробництва компанії UMS сконструйовані з урахуванням особливостей доріг України. Несуча рама виготовлена ​​зі сталевих профілів з великими перетинами. Захищені від корозії двостороннім гарячим цинкуванням (зовні та внутрішні порожнини). Точне регулювання ложемента під обводи корпусу вашого плавзасоба. Комплектуючі (зчіпні пристрої, лебідки і торсіони) фірми "AL-KO" Німеччина. Світлодіодна вологозахисна оптіка (LED) стаціонарно закріплена на трейлері. Надається повний пакет документів для безвідмовної реєстрації.


Даний причеп призначений для транспортування човнів до 4,6 м в довжину.


Трап уздовж причепа полегшить Вам спуск і підйом човна, бічні підніжки знадобляться коли захочете забратися в човен на причепі. Причіп має безліч регулювань, які Вам знадобляться при зміні човна.


Вся проводка на причепі захована усередині рами і не заподіє Вам незручностей. Ліхтарі (покажчики поворотів, стопи і габарити) встановлені таким чином, щоб в темний час доби Ви бачили в дзеркала заднього виду габарити причепа. Вантажопідйомність причепа дозволить Вам перевозити все спорядження в човні не боячись перевантаження.


Характеристики:


Довжина, м - 5,4

Ширина, м - 2

Маса, кг - 250 

Повна маса, кг - 1000

Лебідка, кг - 450

Максимальна довжина човна, який перевозиться, м - 4,6

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!